Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Toplantılar

B.I.W.K 2. Genel Kurul Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Genel Kurul’da kulübün yeni yönetim kurulu toplantısı onayladı. Toplantıda üyelere 6 aylık faaliyet ve maliyet raporu sunulurken bu kısa dönemde kulübün yapmış faaliyetler üyelerin taktirini topladı.

Ocak 2019

Genel Toplantı

Şubat 2019

Genel Toplantı

Mart 2019

Toplantımızın konuk konuşmacısı ‘Pedagog Ayşen Oy’ 0-15 yaş cinsel ve teknolojik istismar hakkında bilgi verdi. Toplantıda yeni projelerimiz hakkında bilgi verildi.

Nisan 2019

Genel Toplantı

Mayıs 2019

Toplantımızın konuk konuşmacısı iletişim uzmanı ‘Dilek Orhan’ bize iletişim hakkında bilgi verdi.

Haziran 2019

Toplantımızın konuk konuşmacısı Vakıflar İdaresi Genel Müdürü ‘Prof. Dr. İbrhim Berter’ Vakıf ve Maraş’ı anlattı. Katılıma üyelerimizin yanısı sıra halkımız’da katıldı. Merak edilen soruları yanıtlayan Sn. Berter Vakıf Malları ve Maraş hakkında değerli bilgiler verdi.

Eylül 2019

Toplantımızın konuk konuşmacısı ‘Ebru Kaptan Sertoğlu’ adamızdaki girişimcilik ve kobilere verilen destekler hakkında bilgi verdi.

Kasım 2019

Toplantımızın konuk konuşmacısı iletişim uzmanı ‘Özdemir Tokel’ sadakatsızlik çağında etkili iletişim, iletişimde sözcüklerin gücü, ilk izlenim ve beden dili gibi birçok konu hakkında bilgi verdi.

Aralık 2019

Atatürk ilkelerine bağlı Çağdaş ,Laik, Aydın Türk Kadınları olarak, ilerici bir düşünce ile, sevgi ve dostluk bağları içinde, topluma hizmet vermek amacı ile kurduğumuz kulübümüz herkese hayırlı olsun.

Aralık 2019

B.I.W.K olarak ilk toplantımızı Lefkoşa Eziç’te gerçekleştirdik. Toplantıda Başkanımız Sibel Tatar yeni dönemde yapılacak etkinliklerimizi değerli üyelerimiz ile paylaştı. Topantıya konuk konuşmacı olarak Leyla.... ve Nevin ..... katıldı.

Eylül 2018

Toplantımızın konuk konuşmacısı “ Sn. İzge Arısal” Sivil Toplum Kuruluşları ve Toplumsal Önemini anlatan sunum gerçekleştirdi. Toplantıda yeni projelerimiz hakkında bilgi verildi.

Ekim 2018

Sn. Meral Akıncı Toplantıya onur konuğu ve konuşmacı olarak katıldı. Toplantıdakş konuşmada deneyimlerini paylaşan, çocuk ve kadın haklarıyla ilgili yaptığı çalışmalar ve kaydedilen aşamalar hakkında bilgi verdi.

Kasım 2018

Toplantımıza konuk konuşmacı olarak, Ziraat Mühendisi Bahar Gökhan ve Kalp Doktoru Pr. Dr. Füsun Yıldız katıldı. Konuşmacı ‘Bahar Gökhan’ yerli babutsa hakkında bilgi verip babutsanın kültüre alınıp, ekonomik değerinin artırılmasını vurgulayıp sağlık açısından önemini anlattı. Konuşmacı ‘ Pr. Dr. FüsunYıldız’ Kadın haklarını anlatan ve kariyer yapmakmisteyen kadınların karşı karşıya kaldığı enhgelleri anlatan bir sunum gerçekleştirdi.

Aralık 2018